Зміст статті
Чи потрібний блендер на кухні — питання риторичне, але не останнє для тих, хто його недооцінює. Розберемося, які бувають і як знайти свій – ідеальний.
Блендер в умілих руках прискорює готування і робить свою роботу на відмінно. З його допомогою легко подрібнювати, збивати та перемелювати продукти. Моделі з розширеним функціоналом буквально творять чудеса, починаючи від мусів, емульсій та кремів. Потрібно лише правильно вибрати блендер за характеристиками.
Розрізняють три основні різновиди: занурювальний, стаціонарний та персональний — зменшена копія стаціонарного. Різниця між ними у функціях, габаритах, кількості аксесуарів та у загальному принципі роботи.
Читайте: Як користуватися блендером: нюанси використання 2 видів подрібнювачів
У комплектації такого корпуса із моторчиком, пластикова чаша та кришка. Достатньо помістити продукти всередину та вибрати необхідний режим. Базово пропонується 3-5 швидкостей, а в пристроях дорожче передбачене поступове регулювання до потрібної позначки.
Враховуйте, що конструкція немаленька. Потрібне місце на поличці, щоб зберігати цей девайс.
Він же ручний, він же блендер-паличка. Таким змішують їжу в мисці, склянці чи іншій місткості. Часто моделі поставляються з чашами та додатковими насадками, як у міксера чи кухонного комбайна.
При використанні занурювальних моделей необхідно розрахувати допустиму кількість їжі. Занадто великий обсяг таким якісно перемолоти не вийде. І все ж таки з його допомогою простіше збивати пюре і крем.
Цікава стаття: Як приготувати майонез у блендері: 4 простих рецепти та 6 секретів
Тип | «Плюс» | «Мінус» |
Занурювальний | невеликі розміри — одним рухом відокремлюється на ручку та окремі насадки просте зберігання завдяки конструкції вимагає мінімум простору доступна вартість внаслідок спрощеної конструкції | підходить не для всіх продуктів |
Стаціонарний | краще справляється з подрібненням твердих продуктів універсальний, підходить для більшої кількості рецептів | коштує дорожче більш громіздкий видає більше шуму |
Тип блендера — перше, з чим належить визначитися. Потім варто придивитися до окремих параметрів, адже вони визначають функціональність, якість та термін роботи.
Детальніше: Навіщо потрібен блендер: функціонал та 5 причин купити
Електроприлади середнього класу найчастіше оснащуються потужністю 300-600 Вт. У параметрах моделей, що продуктивніше фігурують цифри до 1300 Вт.
Для першого власного блендера краще брати модель середньої потужності. Так буде простіше протестувати функціонал пристрою та випробувати більше різних рецептів.
У найпростіших блендерів швидкості запрограмовані виробником. Достатньо натиснути кнопку і темп обертання ножів буде поступово підвищуватися або знижуватися. Нерідко на панелі керування можна побачити режим турбо. При включенні цієї кнопки блендер починає обертатися на повну потужність, але зупиняється через короткий час.
Моделі з окремим коліщатком для регулювання швидкості, безперечно, зручніше. Тут можна виставити потрібні параметри з кроком до десяти поділів. Така можливість найчастіше зустрічається у стаціонарних блендерів.
Деякі виробники пропонують встановити швидкість, відштовхуючись від конкретних продуктів. Для цього навколо коліщатка або на окремих кнопках розміщені картинки з їжею, як у Tefal BL91HD31.
Для любителів експериментувати на кухні: 5 смачних веганських рецептів, які сподобаються всім!
Найчастіше зустрічаються ножі з двома, трьома та чотирма вістрями. До того ж кількість лопатей впливає на якість подрібнення. Для найпростіших рецептів, простого перемішування рідин цілком вистачає двох кінцевого ножа. Але з твердими продуктами такий ніж не впорається.
Оптимальний варіант — 3 і більше лопатей. Тоді пристрій безпроблемно подрібнить більшість твердої їжі.
Корисна стаття: ТОП-10 блендерів з млином
Чаша та основа пристрою зустрічаються в комбінації різних матеріалів.
Для чаші це:
Корпус найчастіше з трьох складових:
Оптимальний варіант — взяти блендер зі скляною чашею та металевою основою. Наприклад, Panasonic MX-MG5451WTQ.
Більшість блендерів не менше 1 літра. Це найзручніший варіант для супу, тіста, кремів. Якщо потрібен інший варіант, трапляються моделі з об’ємом меншої чаші — 0,6, і 0,8 літра. Найкомпактніші варіанти до 500 мл ідеальні для смузі, коктейлів, супів для однієї людини.
Поради на вагу золота: Як вибрати хороший блендер на кухню?
Стаціонарні блендери поставляються із набором різних ножів. Серед додаткових аксесуарів можна зустріти маленькі чаші для зберігання чи транспортування рідини. Інших насадок зазвичай не передбачено.
У занурювальних та мультифункціональних пристроїв комплектація цікавіша. Найчастіше в наборі, крім подрібнювача, є вінчик, насадка для пюре або окрема насадка, як у міксера.
Часто ми купуємо блендер не просто так, а для окремих страв. Якщо є конкретний задум щодо того, як використовувати пристрій, дивіться на конкретні характеристики.
Любителям смузі та коктейлів підійдуть стаціонарні та занурювальні моделі. Сюди ж можна віднести фруктові та овочеві пюре. Кінцевий вибір варто робити, відштовхуючись від інгредієнтів, які планується змішувати. Наприклад, для змішування м’яких фруктів та ягід вистачить занурювальної моделі. Якщо потрібно подрібнити лід, на допомогу прийде стаціонарний блендер.
Щодо потужності. Оптимальний варіант — не менше 500 Вт. Так, блендери з потужністю 300 Вт теж впораються із запитом, але це займе більше часу. Межа змішування теж буде нижчою, можливо, в смузі залишаться великі шматочки фруктів.
На замітку: Смузі без блендера — 5 способів та 4 рецепти
Для приготування пюре малюкам потрібний стаціонарний блендер. Щоб перемелювати їжу ретельніше та швидше, оптимальна потужність у межах 500-900 Вт. Краще, якщо пристрій здатний працювати на кількох швидкостях. Тоді можна коригувати приготування в залежності від інгредієнтів. Чаші на 500 мл цілком достатньо, щоб перетерти обід дитині.
Подрібнювати м’ясо в блендері не так складно, якщо вибрати пристрій із гарною продуктивністю. Мінімально необхідна потужність — від 600-750 В і вище. Якщо не хочеться возитися з прожилками перед подрібненням, тоді на допомогу блендер від 900 Вт. Такому електроприладу підвладне будь-яке м’ясо, навіть підморожене. Інші характеристики можна вивчати за потреби.
Як виявилося, підібрати блендер не так вже й складно. Відштовхуючись від порад у нашому огляді, зможете знайти свого надійного помічника і щоразу готувати із задоволенням.
Рекомендуємо прочитати: ТОП 12 найкращих виробників блендерів
Вам сподобалася стаття?
Топ - 10 новин
IPhone 13 або 12 Pro — хто кого за 9 параметрами?
Розповідаємо про те, що ви могли не знати, придивляючись до обох моделей
Найкраща термопаста для ПК: вибираємо з 15 варіантів
Користувачі, які уважно ставляться до продуктивності комп'ютера, не чекають, поки ПК гальмуватиме ...
ТОП 10 мультиварок з добрими характеристиками
У розпалі збір інформації для рейтингу найкращих! Ми стежимо не лише за ...
10 кращих БФП для дому у 2023 році
Ось вони, красені для дому — гідна заміна офісним моделям.
Топ-10 найкращих шуруповертів: найпопулярніші моделі 2022 року
Широка різноманітність шурупокрутів вганяє в ступор. І питається тепер: «Яку модель вибрати?» ...
Що краще iOS або Android — 13 параметрів ОС, які варто враховувати при виборі гаджета
У кожного з нас є тверде переконання, що краще — iOS або ...
Рейтинг пароочисників: 5 претендентів на звання «Найкращий»
Кажуть, крутим пароочисникам ні по чому бруд. Але як щодо крутості пароочисників ...
ТОП 10 найкращих смартфонів Samsung: рейтинг 2022 року
Ми відмовляємо собі в покупці нового смартфона не тому, що дорого і ...
ТОП 10 відеокарт 2023 року: найкращі їхні сторони
Forza Horizon 5, Cyberpunk 2077, Far Cry 6 — відюхи з нашого ...
10 найкращих колонок JBL у 2023 році
Гучність є, баси є, мелодія є, залишилося дізнатися, чи є сенс брати.
Останні новини
Рейтинг телевізорів 55 дюймів — 8 найкращих моделей
ТБ завжди готовий «підтримати» ваші вечірні плани й ні на секунду не відмовиться від «спілкування»! Вибираємо надійного компаньйона для перегляду фільмом та шоу разом.
Найкращі холодильники для дачі: 10 моделей, ідеальних для заміського будиночка
Тихий? Енергоекономний? Де логіка між цими закономірностями? Ось нова вичерпна методологія вибору гідного холодильника на основі цього рейтингу!
ТОП 7 безрамкових телефонів із гідними параметрами
Де логіка? Чим тонші рамки, тим розкішніший смартфон!
ТОП ігрових роутерів з 7 представників провідних брендів
Інтернет в Україні дорожчає щороку, все менше сенсу економити на якості роздачі трафіку всередині квартири чи будинку, користуючись застарілим маршрутизатором. Топовий ігровий роутер — відсутність мертвих зон у приміщенні, стабільний сигнал, швидкий інтернет, можливість максимально комфортного геймінгу.
ТОП бюджетних роутерів — 10 варіантів для квартири чи невеликого будинку
Сучасний роутер забезпечить інтернетом комп'ютер, ноутбук, телевізор, смартфони всієї родини. При цьому для покупки маршрутизатора зовсім не обов'язково брати кредит: є бюджетні варіанти за $20-30.
Рейтинг процесорів ноутбуків: 5 свіжих моделей провідних брендів
Ноутбучний процесор — не мишка чи оперативна пам'ять: при невдалому виборі замінити чи модернізувати не вдасться. Тому при покупці лептопа важливо не помилитися, звернути увагу на продуктивність чіпа та його графічні можливості.
ТОП 10 відеокарт 2023 року: найкращі їхні сторони
Forza Horizon 5, Cyberpunk 2077, Far Cry 6 — відюхи з нашого рейтингу точно потягнуть усі ваші улюблені ігри.
Як вибрати телевізор: докладний гайд у 15 розділах
Ми не пояснюватимемо, чому саме ці рекомендації феноменальні. У міру читання ви зрозумієте це самі.
Як вибрати холодильник — 15 найцінніших рекомендацій
15 слушних порад для тих, хто збирається купувати холодильник.
ТОП 10 телефонів для ігор
Твої улюблені Genshin Impact, League Of Legends, Asphalt 9 та Call Of Duty: Mobile просто літають на цих смартфонах.
Немає коментарів