Зміст статті
Вибрати ідеальну плойку для волосся, щоб створювати бажане укладання і не зіпсувати локони — порівняно з мистецтвом. А ще хочеться, щоб пристрій поєднував у собі міць, зручність та безпеку.
Вважай, модницям пощастило, бо є з чого обирати. Ключовим залишається лише одне питання: який пристрій найкращий?
Якість укладання складно переоцінити: саме зачіска створює індивідуальний стиль, вносить свою особливість, допомагає коригувати пропорції фігури та контур обличчя. Надання кучерів, хвиль або спіральних локонів відбувається завдяки термічній дії.
Нам представлений широкий асортимент моделей, що відрізняються формою та діаметром стрижня, матеріалом покриття робочої поверхні та кількістю режимів, а також максимальною споживаною потужністю.
В тему: Чим краще завивати волосся: плойкою чи випрямлячем — 6 параметрів для порівняння
Вибір такого приладу визначається індивідуальними вимогами до зачіски, а також довжиною та особливостями структури волосся, режиму використання приладу — вдома чи в салоні. При виборі плойки експерти радять:
Важливо визначитися з уподобаннями в стилі укладання. Обидва прилади мають спільні властивості, часто вони взаємозамінні, але не ідентичні за призначенням. Обидва види служать для створення зачісок за допомогою термічної дії при контакті з нагрітою робочою поверхнею, вимагають попереднього прогрівання та дотримання техніки безпеки, працюють від мережі. Основні відмінності полягають у результаті впливу.
Плойка дозволяє створювати прикореневий об’єм, завивку з локонів спіральної форми, хвиль або кучерів. Використання щипців допоможе надати ідеальної гладкості, зробити дрібні заломи або відтворити розкіш «голлівудських» локонів.
Кавоманам: 5 найкращих вбудованих кавоварок
Вибір діаметра робочої частини впливає на загальну форму завивки. Для створення природності з нальотом недбалості використовують плойки з великим діаметром. Для хмари дрібних кучериків буде потрібно плойка з найтоншим стрижнем.
Форма завивки | Діаметр стрижня, мм |
Щільні завитки | 10 -15 |
Природні, середні локони | 20 – 25 |
Прикореневий об’єм | 35 – 40 |
Для завивання кінчиків, «каре», «каскаду» | 45 – 50 |
Якщо потрібна плойка найуніверсальнішого застосування, експерти радять купити модель з діаметром стрижня від 20 до 25 мм. Відмінний варіант звичайної моделі — конусна плойка, для надання завивці природності та нальоту продуманої недбалості.
Пізнавальна стаття: Фітнес-браслет чи смартгодинник: 10 основних відмінностей
Робочі елементи бюджетних моделей переважно з нержавіючої сталі. Їх відрізняє надійність за мінімального набору функцій. Але вимоги до приладу для завивки волосся змінилися: вони повинні не тільки створювати укладання з локонів, хвиль або кучерів, а й запобігати пошкодженню структури волосся через надмірну сухість і скупчення статичного заряду. Найчастіше у плойках використовують безпечні матеріали.
Покриття | Особливості матеріалу |
Метал | Для здорового волосся, за умови використання не частіше 2-3 разів на тиждень |
Керамічне | Завдяки ефекту іонізації забезпечують м’якість дії при завивці |
З тефлону | Рівномірність прогріву забезпечує щадний вплив, що перешкоджає пошкодженню пасм. «Мінус» тефлону — низька стійкість такого покриття |
Турмалінове | Такий тип покриття належить до найбезпечніших. Матеріал є джерелом негативно заряджених іонів, відновлює природну структуру |
Титан | Вважається найбільш щадним для волосся, підходить для пошкодженого і тонкого |
Можливість регулювати температуру плойки дозволяє вибирати режим нагріву, що відповідає індивідуальним особливостям волосся. Цілком очевидно, різному волоссю потрібна різна температура, яка дозволить завивці протриматися якнайдовше — до наступного миття. Щоб досягти універсальності девайса для волосся різного типу, виробники оснащують плойки термореле.
Достатньо задати потрібну температуру, щоб волосся зберігало гладкість і блиск. Купівля такого девайса обійдеться трохи дорожче за звичайну плойку, зате результат цього коштує. А щоб локони завжди виглядали здоровими та доглянутими, стилісти радять завивати тонкі пасма за температури не більше 150°C. Жорсткі та густі вимагають температури щонайменше 170 -200°C.
На замітку: 5 найкращих іригаторів для догляду за ротовою порожниною
На спакуванні будь-якого електроприладу вказана потужність, що споживається, і плойка — не виняток. У цьому разі вона характеризує роботу нагрівального елемента всередині стрижня. Чим вища потужність, тим швидше гріється плойка до потрібної температури.
Професійному перукарю потрібна модель, потужність якої становить 90 Вт — вона не створюватиме непотрібних пауз у роботі. Для домашнього вжитку достатньо приладу потужність не більше 50 Вт — така плойка завжди впорається зі своїм завданням.
Для дівчат, які експериментують із зачісками, найкращим вибором стане варіант плойки, укомплектованої кількома насадками. Зазвичай це:
Купуючи плойку з насадками, важливо звернути увагу на якість замку, що забезпечує жорстке з’єднання змінної частини та ручки. Щоб не розчаруватися, експерти рекомендують вивчити відгуки та віддати перевагу моделям із колекцій відомих брендів техніки.
Зручність інструмента не менш важлива, ніж його функціональність. Достатньо уявити, що такий інструмент перукар практично не випускає з рук протягом кількох годин, щоб оцінити важливість дотримання вимог ергономіки під час розробки моделі плойки. Ергономічність моделі плойки залежить від багатьох факторів. У тому числі форма і матеріал руків’я, розташування панелі управління і наявність шнура, що обертається, силіконові вставки, що перешкоджають ковзанню плойці в руці, і надійність фіксації змінних насадок.
У моделях високої якості виробник приділяє увагу кожній деталі — пропорціям виробу, положенню центру тяжіння, наявності теплоізоляційного наконечника.
У кожної дівчини свої вимоги та уподобання при виборі плойки: класика або конусоподібна модель, плойка, забезпечена спіральним жолобком та безліч інших варіантів. Кожен різновид вимагає уваги до деталей, від яких залежить його функціональність.
Цей прилад називають також праскою для гофрування волосся і навіть вафельницею. Для створення ефекту «гофре» пасма волосся поміщають між нагрітими пластинами з хвилястою поверхнею. Часто знімними насадками подібної форми постачають щипці, що дозволяє урізноманітнити стилі зачісок.
Визначальним критерієм при виборі такого пристрою є ширина робочої поверхні. У продажу нескладно знайти такі різновиди:
Такий прилад допоможе розгладити хвилясті або кучеряві пасма. Крім прасок, таку ж функцію виконують мультистайлери, гребінці-випрямлячі, а також парові праски. В останніх вплив нагрітих пластин посилюється використанням пари, яка подається зі спеціального резервуара.
Для випрямлячів, як і інших плойок, важливий матеріал пластин, який контактуватиме з волоссям. Експерти рекомендують не використовувати прилади з металевим покриттям, віддаючи перевагу кераміці, турмаліну або титану.
Використання потрійної плойки допоможе створити на волоссі «хвилю». Для отримання такої завивки пасма волосся пропускають між трьома валиками, які мають різний діаметр. Важливий нюанс при виборі такої плойки — це матеріал, з яким доведеться контактувати волоссю. Експерти застерігають від придбання плойок із хромованими залізними валиками через негативний вплив на локони.
Покриття металу тефлоном не розв’язує проблему. Таке покриття не довговічне. І тут також лідирують ті, що забезпечують захист волосся від термічного впливу — кераміка, титан або турмалін завдяки своєму іонізувальному впливу.
Важливо звернути увагу на наявність регулятора температури, шнура, що обертається, і зручність ручки. Такі моделі завжди важчі за стандартні.
Незалежно від вибору плойки, її моделі та додаткових опцій, необхідно дотримуватись техніки безпеки — як при роботі з іншими нагрівальними приладами. Використовувати тільки розетки, не чіпати мокрими руками й залишати для нагрівання в місцях, недоступних для малюків. Після використання плойки необхідно дати охолонути. Тільки після цього її можна забрати у відведене місце. Купуючи такий електроприлад в інтернет-магазині, важливо переконатись, що продавець готовий обміняти покупку у разі несправності.
Цікава стаття: Який Айфон краще 13 або 14 — аналіз і зіставлення за 10 параметрами
Вам сподобалася стаття?
Топ - 10 новин
Останні новини
Гаджети — плюси та мінуси: 6 аспектів, за допомогою яких вони впливають на наше життя
Розмірковуємо про гаджети — це зручність чи залежність?
Перевірка справжності фенів і стайлерів Dyson — 5 порад, щоб не витратити гроші даремно
Викриваємо підробки: ваш Dyson — справжній чи ні?
Як перевірити Lego на оригінальність — 3 підказки не потрапити на підробку
Розберемо ключові відмінності оригінального Lego від підробки та дамо практичні поради щодо вибору.
ТОП 5 мережевих шурупокрутів для побутового та професійного використання
Без електроінструментів важко уявити будівельні чи ремонтні роботи. Наявність сучасного шурупокрута — це можливість швидко впоратися з шурупами та саморізами. Провідні виробники пропонують потужні, ергономічні та надійні моделі.
ТОП 10 телевізорів Samsung, які варто купити у 2025 році
В огляді 10 представників LED та QLED модифікацій, які мають на висоті якість зображення, звуку та ігрових режимів.
Що краще — епілятор або віск: проводимо паралелі за 4 пунктами
Заглибимося в особливості використання кожного методу, щоб оцінити ефективність і доцільність.
ТОП 10 телевізорів 4К — яку модель купити в 2025 році
Технології зробили крок вперед. Ними оснастили найкращі панелі з 4К, які сьогодні є на ринку.
ТОП 10 телевізорів 65 дюймів — найкращі моделі престижних брендів
Телевізор з діагоналлю 65” буде доречний у вітальні або просторій спальні. Його розміри дозволяють насолоджуватися якісним контентом. Розбираємось з продукцією ТОПових виробників, вибираємо найкраще.
Електробритва Philips — яку вибрати з 5 серій виробника
Бренду Philips більше ніж 100 років. За час існування компанія кілька разів змінювала сферу діяльності. Виробництво електробритв — один з важливих напрямків, починаючи з 1930-х років минулого століття. Читайте про лінійки продукції, на які ділиться асортимент у наші дні.
Рейтинг електробритв Philips з 10 моделей
Бритви Philips асоціюються з високою якістю продукції. Однак різноманітність моделей може ввести у ступор навіть досвідченого покупця. Читайте вибірку з 10 електробритв, де представлені всі серії виробника: від преміальної до бюджетної.
Немає коментарів