Зміст статті
У відносинах з JBL музика змінюється. Тут все вирішують звук і баси, тому колонки вважаються зразком. Серед них точно знайдеться відповідна для вас.
ТОП найкращих: Рейтинг смартфонів 2022 року: 10 лідерів не схожих один на одного
Лінійка Flip впізнавана витягнутим корпусом з інтуїтивно зрозумілим розташуванням кнопок і яскравою палітрою кольорів. У порівнянні з JBL Flip 5, 6-а версія відрізняється ледь помітним апгрейдом і без того чудовою Bluetooth-колонкою. Flip 6 міцніша і найадаптованіша для використання на відкритому повітрі. Води не боїться, корпус надійно захищений від вологи за стандартом IP 67 (не боїться прісної).
У ній — остання версія Bluetooth та і якість звуку значно покращала. Легко керується та швидко синхронізується зі смартфоном. У цій моделі немає вбудованих мікрофонів для голосових помічників та телефонних дзвінків. Також немає порту для заряджання телефону, AUX-входу для дротового прослуховування та можливості підключення Wi-Fi. Ця колонка створена відтворювати музику, і це в неї чудово виходить.
Переваги полягають у чотирьох аспектах:
Недоліки пов’язані з комфортом використання: немає мікрофона і голосового помічника. Не передбачена можливість зарядити смартфон, як це реалізовано у функціональніших моделях.
Flip 6 — чудова колонка для повсякденного використання, якщо не потрібні десятки функцій та складне керування. У цій моделі все просто — увімкнув і слухай.
Цікава стаття: IPhone 13 чи 12 Pro — хто кого за 9 параметрами?
Без цієї моделі рейтинги портативних колонок JBL не обходяться. Вона вражає яскравим круговим RGB підсвічуванням по всьому корпусу. Для зручності користування навколо верхнього кільця розташовані кнопки живлення, пари Bluetooth, збільшення та зменшення гучності, програвання та паузи. Також є кнопка налаштування світлодіодних індикаторів та PartyBoost, що з’єднує колонку з іншими Pulse 4 для створення стереопари чи багатокімнатної системи (до 100 колонок).
Pulse 4 має збалансований середній діапазон, який досконало відтворює вокал і провідні інструменти. Завдяки 360-градусній конструкції та чудовій спрямованості, під час прослуховування можна замінити велику та відкриту звукову сцену. На вечірці чи посиденьках із друзями такій акустиці немає рівних. Колонка підкорює не лише своїм зовнішнім виглядом, а й потужним звуком.
Плюси | Мінуси |
Хороші середні частоти та вокал | Недостатньо низьких частот |
Водонепроникність до 1 метра | Немає функції гучномовця |
Міцна конструкція | Відсутній роз’єм для підключення aux |
Акумулятор з автономністю до 12 годин | |
Легка та компактна |
Варто знати: Що краще iOS чи Android — 13 параметрів ОС, які варто враховувати під час вибору гаджета
Це бюджетна та проста Bluetooth колонка створена для затятих аудіофілів. Запросто поміщається в руці, хоча захищеність у неї не жартівлива: захист IP 67 дає волю почуттям розважитися біля води.
Зовнішні відмінності в нових лінійках бренду часто незначні, але не у випадку з JBL GO 3. Внаслідок прогумованої поверхні колонка не ковзає і приємно відчувається в руці. Хоч розміри й невеликі, вона звучить голосно, радує слух чистим звучанням та насиченими басами. При максимальній гучності динамік не видає спотворень, а навпаки, наповнює якісним звуком кожен сантиметр простору навколо. Любителям аудіокниг та подкастів сподобається звучання вокалу з GO 3. Тут воно справді вражає.
Серед головних переваг моделі:
Всупереч водостійкості, колонка тоне у воді, тому це значний мінус. Утримати пристрій за шнурок або повісити його на руку буде проблематично, адже він надто короткий. В іншому JBL GO 3 — хороша модель з оптимальними характеристиками.
На замітку: Який телефон кращий — Xiaomi чи Samsung: відмінності в 10 параметрах
Це одна з найкращих колонок JBL для використання на відкритому повітрі. Вона у вигляді кліпси, яку зручно кріпити на одяг. Clip 4 покращили порівняно з JBL Clip 3. Вихідна потужність попередньої становила лише 3 Вт, а у цієї моделі максимальна потужність 5 Вт. Також варто віддати належне якісному динаміку та пасивному радіатору, які покращують загальний басовий відгук. Виробник додав у Clip 4 зарядку USB-C і відмовився від роз’єму для навушників, тому тут немає дротового відтворення. Якщо потрібна проста, але витривала колонка — це чудовий вибір.
У Clip 4 міцний та надійний карабін, Bluetooth 5.1. А також гучний динамік, великі кнопки для управління треками та гарний захист від бруду, пилу, бризок та впливу води при пірнанні в прісну водойму.
Але немає мікрофона та роз’єму AUX. Немає PartyBoost для сполучення з іншими пристроями та швидкої зарядки. Хоча ці недоліки ніяк не впливають на гідне звучання легендарної четвірки.
Пізнавальна стаття: Який Айфон краще 13 або 14 — аналіз і зіставлення за 10 параметрами
Вона схожа на відому Flip 6, але з доступнішим цінником — до 5 тисяч гривень. JBL Flip 5 славиться міцністю та водонепроникністю. У неї високий рівень пило- та вологозахисту IPX7. Це означає, що акустика не зламається при намоканні або повному зануренні у воду.
За звучанням Flip 5 відповідає середнім показникам: гучна, з хорошими середніми частотами та вокалом. Динамік потужний, тому баси виходять глибокими. Як перша портативна акустика — приємно дивує недосвідчене вухо.
П’ята серія мало чим відрізняється від шостої. Але є деякі параметри, які можуть вплинути на вибір слухача.
Головні плюси Flip 5:
Є й мінуси:
Модель розроблена для відтворення пронизливого фірмового звуку JBL із кристально чистими середніми частотами та великою кількістю басів. Xtreme 3 оснащена чотирма динаміками та двома басовими випромінювачами JBL, які створюють найдеталізованіше звучання, яке захоплює. Ця колонка ідеальна для галасливих вечірок та прослуховування музики.
Звукові характеристики JBL Xtreme 3 перевершують решту всіх колонок. У порівнянні з JBL Flip 5, у моделі опрацьовані високі частоти, а вокал звучить природніше. У плані стереозвучання Xtreme 3 теж вражає завдяки гарному поділу звуку.
Бездротова колонка підкорює меломанів звучанням та потужністю. Є модель і функціональні переваги, наприклад, можливість заряджати пристрої Bluetooth, використовуючи колонку як банку живлення.
Автономної роботи вистачає до 15 години. Додаткова протекція від вологи та пилу за стандартом IP67 кидає виклик тим, хто віддає перевагу активному відпочинку. Порівняно з перевагами моделі, відсутність гучного зв’язку та різноманітних опцій не можна вважати вагомими недоліками. Колонка гарна за функціоналом.
Цей пристрій сконструйований як танк з абсолютним водонепроникним покриттям. Оснащено оптимізованими довгохідними динаміками та твітерами для виключно чистого звучання. У порівнянні з молодшою версією Charge 4, п’ята серія відрізняється гучнішим звуком, високими басами та підвищеною автономністю — до 20 годин.
Колонка особливо гарна для електронної музики, року та хіп-хопу, де можна одночасно слухати мелодію та бути під впливом насичених басів.
До вагомих переваг моделі відносяться:
Мінуси умовні. Колонка досить габаритна, її проблематично брати з собою. Для домашнього використання та вечірок це відмінний варіант, хоч і відсутній мікрофон і немає можливості для проводового прослуховування
Нехай Link 10 — одна із найпростіших моделей, проте вона все одно увійшла до ТОП колонок JBL завдяки її особливостям — серед яких є підтримка Голосового Асистента. Колонка працює подібно Google Home: можна попросити відтворити музику з Google Play, Spotify та ряду інших сервісів, запросити інформацію про погоду, новини, спорт, перерахунок одиниць вимірювання та поставити інші питання.
Досить важка, як для портативної, — 735 г. Порівняно, вага JBL Flip 5 всього 540 г. Проте виробнику вдалося стримати баланс між потужними динаміками та зручною акустикою для подорожей.
Головні плюси моделі:
Мінуси:
Потреба частого заряду — вагомий недолік моделі. Всі інші мінуси можна пробачити навзаєм якісному звуку та сучасним опціям, які перетворюють звичайну колонку на багатозадачний пристрій.
Баси з величезних динаміків вражають. При максимальних налаштуваннях можна відчути брязкіт підлоги, що тільки підкреслює потужність цієї колонки. За гучністю JBL Boombox 2 теж не поступається конкурентам. Звук залишається чистим, а баси насиченими.
Про автономність виробник потурбувався серйозно. Вбудований акумулятор забезпечує роботу до 24 годин у режимі прослуховування. Є також нюанс. При відтворенні на максимальній гучності автономність знижується до 8 годин, але це також гідний показник для такої потужної акустики.
Переваги | Недоліки |
Гранична гучність відмінно підходить для домашнього та вуличного прослуховування | Великий розмір та вага |
Захист рівня IPX7 | Цінник вищий за середній |
Майже добу активної роботи від одного заряду | Відсутність останніх кодеків Bluetooth |
Відмінний звуковий профіль |
Загалом JBL Boombox 2 продовжує залишатися однією з кращих великих колонок на сучасному ринку. Якщо шукайте по справжньому потужну акустику, тоді ця модель виправдає очікування.
Звукової потужності цієї колонки з лишком вистачає для галасливих вечірок та великих заходів. Крім того, яскраве кругове RGB-підсвічування створює особливу атмосферу.
Колонка не підтримує підключення фірмового ПЗ Partybox від JBL. Керувати підсвічуванням дистанційно не вийде, а кількість режимів при перемиканні на самому пристрої менше.
Почувши звук із PartyBox 100, можна забути про цей незначний мінус. Динаміки звучать збалансовано і чисто, а після включення спеціальної функції посилення басів електронна музика грає зовсім іншими фарбами.
Виробнику вдалося зберегти баланс між звуком та дизайном цього музичного гіганта. Модель навіть отримала нагороду EISA Awards у номінації «Найкращий продукт у категорії акустичних систем для вечірок».
Серед основних переваг PartyBox 100:
Мінуси полягають у відсутності дистанційного керування та у перегріві при занадто довгому використанні.
У кожній акустиці нашого рейтингу портативних колонок JBL є свої «За» і «Проти». Підбирати потрібно з власних уподобань та ритму життя. Для мандрівників підійдуть маленькі моделі з гарною протекцією від пилу та вологи, а охочим з головою поринути в музику припадуть до вподоби великі колонки з потужними динаміками.
Вам сподобалася стаття?
Топ - 10 новин
Останні новини
Гаджети — плюси та мінуси: 6 аспектів, за допомогою яких вони впливають на наше життя
Розмірковуємо про гаджети — це зручність чи залежність?
Перевірка справжності фенів і стайлерів Dyson — 5 порад, щоб не витратити гроші даремно
Викриваємо підробки: ваш Dyson — справжній чи ні?
Як перевірити Lego на оригінальність — 3 підказки не потрапити на підробку
Розберемо ключові відмінності оригінального Lego від підробки та дамо практичні поради щодо вибору.
ТОП 5 мережевих шурупокрутів для побутового та професійного використання
Без електроінструментів важко уявити будівельні чи ремонтні роботи. Наявність сучасного шурупокрута — це можливість швидко впоратися з шурупами та саморізами. Провідні виробники пропонують потужні, ергономічні та надійні моделі.
ТОП 10 телевізорів Samsung, які варто купити у 2025 році
В огляді 10 представників LED та QLED модифікацій, які мають на висоті якість зображення, звуку та ігрових режимів.
Що краще — епілятор або віск: проводимо паралелі за 4 пунктами
Заглибимося в особливості використання кожного методу, щоб оцінити ефективність і доцільність.
ТОП 10 телевізорів 4К — яку модель купити в 2025 році
Технології зробили крок вперед. Ними оснастили найкращі панелі з 4К, які сьогодні є на ринку.
ТОП 10 телевізорів 65 дюймів — найкращі моделі престижних брендів
Телевізор з діагоналлю 65” буде доречний у вітальні або просторій спальні. Його розміри дозволяють насолоджуватися якісним контентом. Розбираємось з продукцією ТОПових виробників, вибираємо найкраще.
Електробритва Philips — яку вибрати з 5 серій виробника
Бренду Philips більше ніж 100 років. За час існування компанія кілька разів змінювала сферу діяльності. Виробництво електробритв — один з важливих напрямків, починаючи з 1930-х років минулого століття. Читайте про лінійки продукції, на які ділиться асортимент у наші дні.
Рейтинг електробритв Philips з 10 моделей
Бритви Philips асоціюються з високою якістю продукції. Однак різноманітність моделей може ввести у ступор навіть досвідченого покупця. Читайте вибірку з 10 електробритв, де представлені всі серії виробника: від преміальної до бюджетної.
Немає коментарів