Зміст статті
Вибрати ідеальну плойку для волосся, щоб створювати бажане укладання і не зіпсувати локони — порівняно з мистецтвом. А ще хочеться, щоб пристрій поєднував у собі міць, зручність та безпеку.
Вважай, модницям пощастило, бо є з чого обирати. Ключовим залишається лише одне питання: який пристрій найкращий?
Якість укладання складно переоцінити: саме зачіска створює індивідуальний стиль, вносить свою особливість, допомагає коригувати пропорції фігури та контур обличчя. Надання кучерів, хвиль або спіральних локонів відбувається завдяки термічній дії.
Нам представлений широкий асортимент моделей, що відрізняються формою та діаметром стрижня, матеріалом покриття робочої поверхні та кількістю режимів, а також максимальною споживаною потужністю.
В тему: Чим краще завивати волосся: плойкою чи випрямлячем — 6 параметрів для порівняння
Вибір такого приладу визначається індивідуальними вимогами до зачіски, а також довжиною та особливостями структури волосся, режиму використання приладу — вдома чи в салоні. При виборі плойки експерти радять:
Важливо визначитися з уподобаннями в стилі укладання. Обидва прилади мають спільні властивості, часто вони взаємозамінні, але не ідентичні за призначенням. Обидва види служать для створення зачісок за допомогою термічної дії при контакті з нагрітою робочою поверхнею, вимагають попереднього прогрівання та дотримання техніки безпеки, працюють від мережі. Основні відмінності полягають у результаті впливу.
Плойка дозволяє створювати прикореневий об’єм, завивку з локонів спіральної форми, хвиль або кучерів. Використання щипців допоможе надати ідеальної гладкості, зробити дрібні заломи або відтворити розкіш «голлівудських» локонів.
Кавоманам: 5 найкращих вбудованих кавоварок
Вибір діаметра робочої частини впливає на загальну форму завивки. Для створення природності з нальотом недбалості використовують плойки з великим діаметром. Для хмари дрібних кучериків буде потрібно плойка з найтоншим стрижнем.
Форма завивки | Діаметр стрижня, мм |
Щільні завитки | 10 -15 |
Природні, середні локони | 20 – 25 |
Прикореневий об’єм | 35 – 40 |
Для завивання кінчиків, «каре», «каскаду» | 45 – 50 |
Якщо потрібна плойка найуніверсальнішого застосування, експерти радять купити модель з діаметром стрижня від 20 до 25 мм. Відмінний варіант звичайної моделі — конусна плойка, для надання завивці природності та нальоту продуманої недбалості.
Пізнавальна стаття: Фітнес-браслет чи смартгодинник: 10 основних відмінностей
Робочі елементи бюджетних моделей переважно з нержавіючої сталі. Їх відрізняє надійність за мінімального набору функцій. Але вимоги до приладу для завивки волосся змінилися: вони повинні не тільки створювати укладання з локонів, хвиль або кучерів, а й запобігати пошкодженню структури волосся через надмірну сухість і скупчення статичного заряду. Найчастіше у плойках використовують безпечні матеріали.
Покриття | Особливості матеріалу |
Метал | Для здорового волосся, за умови використання не частіше 2-3 разів на тиждень |
Керамічне | Завдяки ефекту іонізації забезпечують м’якість дії при завивці |
З тефлону | Рівномірність прогріву забезпечує щадний вплив, що перешкоджає пошкодженню пасм. «Мінус» тефлону — низька стійкість такого покриття |
Турмалінове | Такий тип покриття належить до найбезпечніших. Матеріал є джерелом негативно заряджених іонів, відновлює природну структуру |
Титан | Вважається найбільш щадним для волосся, підходить для пошкодженого і тонкого |
Можливість регулювати температуру плойки дозволяє вибирати режим нагріву, що відповідає індивідуальним особливостям волосся. Цілком очевидно, різному волоссю потрібна різна температура, яка дозволить завивці протриматися якнайдовше — до наступного миття. Щоб досягти універсальності девайса для волосся різного типу, виробники оснащують плойки термореле.
Достатньо задати потрібну температуру, щоб волосся зберігало гладкість і блиск. Купівля такого девайса обійдеться трохи дорожче за звичайну плойку, зате результат цього коштує. А щоб локони завжди виглядали здоровими та доглянутими, стилісти радять завивати тонкі пасма за температури не більше 150°C. Жорсткі та густі вимагають температури щонайменше 170 -200°C.
На замітку: 5 найкращих іригаторів для догляду за ротовою порожниною
На спакуванні будь-якого електроприладу вказана потужність, що споживається, і плойка — не виняток. У цьому разі вона характеризує роботу нагрівального елемента всередині стрижня. Чим вища потужність, тим швидше гріється плойка до потрібної температури.
Професійному перукарю потрібна модель, потужність якої становить 90 Вт — вона не створюватиме непотрібних пауз у роботі. Для домашнього вжитку достатньо приладу потужність не більше 50 Вт — така плойка завжди впорається зі своїм завданням.
Для дівчат, які експериментують із зачісками, найкращим вибором стане варіант плойки, укомплектованої кількома насадками. Зазвичай це:
Купуючи плойку з насадками, важливо звернути увагу на якість замку, що забезпечує жорстке з’єднання змінної частини та ручки. Щоб не розчаруватися, експерти рекомендують вивчити відгуки та віддати перевагу моделям із колекцій відомих брендів техніки.
Зручність інструмента не менш важлива, ніж його функціональність. Достатньо уявити, що такий інструмент перукар практично не випускає з рук протягом кількох годин, щоб оцінити важливість дотримання вимог ергономіки під час розробки моделі плойки. Ергономічність моделі плойки залежить від багатьох факторів. У тому числі форма і матеріал руків’я, розташування панелі управління і наявність шнура, що обертається, силіконові вставки, що перешкоджають ковзанню плойці в руці, і надійність фіксації змінних насадок.
У моделях високої якості виробник приділяє увагу кожній деталі — пропорціям виробу, положенню центру тяжіння, наявності теплоізоляційного наконечника.
У кожної дівчини свої вимоги та уподобання при виборі плойки: класика або конусоподібна модель, плойка, забезпечена спіральним жолобком та безліч інших варіантів. Кожен різновид вимагає уваги до деталей, від яких залежить його функціональність.
Цей прилад називають також праскою для гофрування волосся і навіть вафельницею. Для створення ефекту «гофре» пасма волосся поміщають між нагрітими пластинами з хвилястою поверхнею. Часто знімними насадками подібної форми постачають щипці, що дозволяє урізноманітнити стилі зачісок.
Визначальним критерієм при виборі такого пристрою є ширина робочої поверхні. У продажу нескладно знайти такі різновиди:
Такий прилад допоможе розгладити хвилясті або кучеряві пасма. Крім прасок, таку ж функцію виконують мультистайлери, гребінці-випрямлячі, а також парові праски. В останніх вплив нагрітих пластин посилюється використанням пари, яка подається зі спеціального резервуара.
Для випрямлячів, як і інших плойок, важливий матеріал пластин, який контактуватиме з волоссям. Експерти рекомендують не використовувати прилади з металевим покриттям, віддаючи перевагу кераміці, турмаліну або титану.
Використання потрійної плойки допоможе створити на волоссі «хвилю». Для отримання такої завивки пасма волосся пропускають між трьома валиками, які мають різний діаметр. Важливий нюанс при виборі такої плойки — це матеріал, з яким доведеться контактувати волоссю. Експерти застерігають від придбання плойок із хромованими залізними валиками через негативний вплив на локони.
Покриття металу тефлоном не розв’язує проблему. Таке покриття не довговічне. І тут також лідирують ті, що забезпечують захист волосся від термічного впливу — кераміка, титан або турмалін завдяки своєму іонізувальному впливу.
Важливо звернути увагу на наявність регулятора температури, шнура, що обертається, і зручність ручки. Такі моделі завжди важчі за стандартні.
Незалежно від вибору плойки, її моделі та додаткових опцій, необхідно дотримуватись техніки безпеки — як при роботі з іншими нагрівальними приладами. Використовувати тільки розетки, не чіпати мокрими руками й залишати для нагрівання в місцях, недоступних для малюків. Після використання плойки необхідно дати охолонути. Тільки після цього її можна забрати у відведене місце. Купуючи такий електроприлад в інтернет-магазині, важливо переконатись, що продавець готовий обміняти покупку у разі несправності.
Цікава стаття: Який Айфон краще 13 або 14 — аналіз і зіставлення за 10 параметрами
Вам сподобалася стаття?
Топ - 10 новин
Останні новини
Який фотоапарат краще купити фотографу-початківцю — 6 критеріїв вибору
Оптимально, коли технічні можливості камери на одному рівні з навичками користувача. Занадто складну техніку брати новачкові не варто. Функціонал бюджетних моделей теж дозволяє робити знімки виняткової якості, при цьому не доводиться занадто витрачатися при покупці.
Як скинути пароль Windows 11 або замінити на новий — 6 варіантів
Зникнення пароля — не вирок операційній системі. Існує кілька методів оминути авторизацію. Із завданням можна впоратися, навіть якщо немає відповідей на контрольні запитання та контактів для отримання коду безпеки.
ТОП 10 електричних варильних панелей — огляд та поради щодо вибору
Допоможемо розібратися в різноманітності пропозицій та вибрати оптимальне рішення для своєї кухні.
Олива з молібденом — плюси та мінуси, 6 аргументів «за» і «проти» застосування
Його розглядають як спосіб поліпшити роботу двигуна і продовжити термін коштом антифрикційної добавки. Розберемося, як саме молібден впливає на мотор, які дає переваги та таїть недоліки.
Як перевірити кросівки Адідас на оригінальність — 5 порад
Варто прочитати, щоб не потрапляти на виверти шахраїв.
ТОП 9 телефонів до 10000 грн — чи виправдовують вони свою вартість
Економлячи на вартості, чи не втрачаємо в продуктивності? Тут огляд 9 моделей.
Який комп’ютер купити дитині для школи — 5 ключових факторів правильного вибору
Вимоги: щоб справлявся з навчальними завданнями та підходив для розваг. Розглянемо 5 аспектів.
Зволожувач повітря — користь і шкода за 7 критеріями
Обговорюємо «підводні камені» зволожувача. Ви з нами?
Яка пральна машина краще Samsung чи Bosch — зіставляємо 5 параметрів
Німецький і південнокорейський виробники надійні та невибагливі. Але є нюанси. Ось їх піднаготна.
Порівняння камер смартфонів та фотоапаратів — 3 базові критерії
Настав час визначитися — портативність чи оптична перевага!
Немає коментарів