Зміст статті
Такі пристрої часто асоціюються з якістю, яка залишає бажати кращого. Проте наш ТОП недорогих клавіатур не такий. У рейтингу 10 пристроїв, що відрізняються різноробом: без додаткових опцій, з геймерським дизайном та можливостями, гарною ергономікою для тривалої роботи за комп’ютером. Читайте та вибирайте, яка з клавіатур подобається вам більше.
Виробник DELL відомий своїми бюджетними клавіатурами високої якості, і ця модель одна з них. Корпус виконаний із пластику, міцний на вигляд.
Перше, що помітно при використанні — тихий хід клавіш. При натисканні чується легкий клац, що дозволяє комфортно працювати за комп’ютером у нічний час.
З’єднання звичне за допомогою проводу USB. Встановлення драйверів не потрібне, пристрій одразу готовий до роботи. З додаткових налаштувань — 5 кнопочок, що програмуються. Підсвічування відсутнє.
Якщо не шкодувати, клавіатура може швидко вийти з ладу.
Попри заявлений недолік, DELL KB216 — зручна клавіатура, яка напевно сподобається поціновувачам простоти та мінімалізму.
В тему: 10 найкращих ігрових клавіатур перед якими не встояти
Всупереч ціні до 500 гривень, ця модель Genius LuxeMate 100 має підставку для регулювання нахилу завдяки ніжкам на задній частині клавіатури. У висунутому стані клавіатура знаходиться трохи під нахилом, що спрощує написання тексту і знижує стомлюваність при тривалому друку. Щоб корпус став паралельно столу, достатньо засунути ніжки назад.
У моделі відсутній цифровий блок, що ускладнює роботу з таблицями. Але є і плюс у компактності. Без коробки ширина клавіатури не перевищує 30 см. За потреби її можна взяти з собою в рюкзак, в сумку для ноутбука теж влізе.
Клавіші середньої якості, на дотик можуть здатися дешевими.
Genius LuxeMate 100 — одна з найкращих недорогих клавіатур без надмірностей, яка виконає будь-які завдання власника.
До слова: Найкращі геймерські крісла: 5 найзручніших, ергономічних і найнадійніших
Якщо потрібна повнорозмірна з тонким корпусом, HP USB Keyboard (QY776AA) стане надійним помічником. Якісний корпус у матовому пластику зовсім не створює враження, що модель коштує до 900 гривень. Завдяки мембранній конструкції та гарному ходу клавіш, на ній комфортно друкувати тривалий час, а потрапити повз клавіші складно завдяки їх зручному розташуванню. Натискання супроводжується приємним клацанням, а не дешевим хрускотом.
Для підключення потрібно 3 хвилини часу. Достатньо вставити провід у вільний роз’єм USB. Додаткових портів не передбачено.
На клавішах, які найчастіше використовуються, згодом помітні потертості.
HP дає рік гарантійки, але дивлячись на клаву можна впевнено заявити, що вона прослужить роками.
Читайте: Рейтинг 10 моніторів 27 дюймів 2023 року
Якщо ще жодного разу не зустрічали аксесуар для ігор вартістю до 500 гривень, тоді погляньте на Trust GXT 833 Thado TKL. Виробник оснастив його максимумом фішок та відмовився від зайвих. З цієї причини клавіатура не має цифрового блоку, адже часто геймери ним просто не користуються.
Таке рішення позитивно вплинуло на компактність пристрою. На столі клавіатура займає трохи місця, причому клавіші досить великі, що виключає місклаци.
Цвях пристрою — яскраве райдужне підсвічування на всіх клавішах. Кастомізувати її під себе не можна, але і без цього аксесуар виглядає на кшталт геймерського.
У геймерському плані Trust добре показує себе не лише у спокійних, а й динамічних іграх.
Порівнюємо й аналізуємо: Який екран кращий IPS чи Amoled: 8 ключових моментів у питанні вибору
Якщо попередню модель можна було назвати простою та геймерською, 2E GAMING KG340 претендує на звання кращої бюджетної в ігровому сегменті та скрізь показує перевагу.
Почнемо з того, що формфактор корпусу з панелями, що випирають, виглядає зухвало і впевнено. На нижній панелі присутні ніжки, що висуваються, за допомогою яких можна відрегулювати нахил корпусу в залежності від виконуваних завдань. У тривалих ігрових сесіях допоможе спеціальна підставка під зап’ясток.
Зовнішній вигляд клавіатури не дає помилитися з функціоналом. По всьому периметру клавіш є веселкове підсвічування. За бажанням її можна повністю вимкнути, додаткових налаштувань кольору або режиму свічення не передбачено.
Модель стане в пригоді й при виконанні робочих завдань. Вона повнорозмірна, є цифровий блок, індикатори роботи caps lock та num lock.
Клавіші швидко стираються — цей недолік часто згадують користувачі у відгуках про продукт.
Завдяки широкому функціоналу, девайс сподобається як початківцям, так і досвідченішим геймерам, які вже знають свої переваги.
Пізнавальна стаття: Який телефон кращий — Xiaomi чи Samsung: відмінності в 10 параметрах
Подібності з Apple у Trust Nado BT White помітні з першого погляду, але це далеко не на шкоду пристрою. Хоча і коштує 799 гривень, клава поєднує в собі ножичний механізм, який виключає зсув клавіш при натисканні, Bluetooth, що підключається, і абсолютну тишу роботи.
Корпус виконаний із пластику, але здалеку нагадує метал. Блок цифр відсутній, тому маленька клавіатура вміститься у невеликий рюкзак, її вага при цьому не більше ніж 300 грамів.
Виробник вказує, що вона може працювати в тандемі Windows і IOS, тому під’єднати клаву можна до будь-якого пристрою (не більше 3 девайсів за один раз). Залежно від ОС, функціонал кнопок може відрізнятись.
Відсутня російська та українська розкладки. Виправити проблему можна додатковим гравіюванням або спеціальними наклейками.
Можливо, користувачам Windows буде складно звикнути до зміненої назви та розташування клавіш (вони повністю повторюють оригінальні клавіатури Apple), але функціонал та досвід використання моделі приємно порадують.
На вигляд ця модель практично нічим не відрізняються від інших з ТОПу бюджетних клавіатур. Її ціна — трохи більше ніж 700 гривень, є всі необхідні кнопочки, зокрема цифровий блок, висвічується певний функціонал (caps lock та num lock).
Кнопки повторюють напівкруглу форму пальця, тому натискати на них особливо приємно. Палець ніби потопає в кнопці, відгук при натисканні швидкий.
Єдине, що викликає питання — це F1-F12 у мініатюрі. При швидкому натисканні навряд чи вдасться потрапити на потрібну клавішу і викликати правильну команду.
Незручні кнопки F1-F12.
Форма корпусу підлаштована так, щоб руки не втомлювалися при друкуванні, що знижує навантаження на кисті. Це ще одна з причин вибрати Microsoft для робочих завдань.
Модель HP 100 USB нічим не примітна, крім своєї вартості, яка трохи більше ніж 700 гривень. Корпус квадратний, з матового пластику, з яскравим білим гравіюванням літер. У верхній панелі є всі необхідні кнопки для керування функціями ПК: F1-F12, збільшення, зниження, повне вимкнення звуку.
Цей пристрій можна вважати класикою серед клавіатури. У ній немає нічого зайвого, а налаштування відбувається за кілька хвилин.
На вигляд і функціонал Trust GXT 838 схожа на GXT 833, про яку йшлося вище. Розглянемо основні відмінності докладніше:
GXT 833 | GXT 838 | |
Розкладка | Урізана (без блоку цифр) | повна (з цифровим блоком) |
Розміри | 135х359х40 мм | 125х438х40 мм |
Ціна | 499 грн (без мишки) | 899 грн (разом з мишкою у комплекті) |
Ще одна фішка — опція натискання великої кількості клавіш одночасно (Anti-Ghosting). Цей режим особливо нагоді в динамічних розвагах, де потрібно постійно бути напоготові та реагувати на різкі рухи ворогів.
Інші функції без змін: яскраве підсвічування, провідне підключення, корпус із пластику.
Підсвічування все ще не регулюється.
Часто модель продається за акцією. При її купівлі в подарунок іноді йде фірмова миша від цього бренду. Хороший стартовий набір для геймера коштує менше ніж 1000 гривень.
2E GAMING KG355 — злегка вдосконалена версія KG340, яка отримала трохи змінений формфактор корпусу та кілька додаткових функцій. У цій моделі відсутній цифровий блок, що робить її компактнішою. Замість ніжок, що розкладаються, — два бортики з боків, які фіксують клавіатуру під нахилом. Місця дотику корпусу зі столом прогумовані, що унеможливлює ковзання пристрою під час інтенсивної гри. Підсвічування клавіш та інші характеристики модель перейняла у старшого брата.
Швидке зношування клавіш, як у попередньої моделі.
Міцна конструкція корпусу обіцяє тривалий термін служби – це ще одна з переваг пристрою.
При виборі з ТОПу недорогих клавіатур залишається орієнтуватися лише на функціонал та зовнішній вигляд, адже ціна кожної моделі не більше 1000 гривень. Визначтеся, для яких завдань необхідний пристрій та які характеристики важливіші, а невеликі підказки з нашої публікації допоможуть вибрати те, що потрібно.
Вам сподобалася стаття?
Топ - 10 новин
Останні новини
Який фотоапарат краще купити фотографу-початківцю — 6 критеріїв вибору
Оптимально, коли технічні можливості камери на одному рівні з навичками користувача. Занадто складну техніку брати новачкові не варто. Функціонал бюджетних моделей теж дозволяє робити знімки виняткової якості, при цьому не доводиться занадто витрачатися при покупці.
Як скинути пароль Windows 11 або замінити на новий — 6 варіантів
Зникнення пароля — не вирок операційній системі. Існує кілька методів оминути авторизацію. Із завданням можна впоратися, навіть якщо немає відповідей на контрольні запитання та контактів для отримання коду безпеки.
ТОП 10 електричних варильних панелей — огляд та поради щодо вибору
Допоможемо розібратися в різноманітності пропозицій та вибрати оптимальне рішення для своєї кухні.
Олива з молібденом — плюси та мінуси, 6 аргументів «за» і «проти» застосування
Його розглядають як спосіб поліпшити роботу двигуна і продовжити термін коштом антифрикційної добавки. Розберемося, як саме молібден впливає на мотор, які дає переваги та таїть недоліки.
Як перевірити кросівки Адідас на оригінальність — 5 порад
Варто прочитати, щоб не потрапляти на виверти шахраїв.
ТОП 9 телефонів до 10000 грн — чи виправдовують вони свою вартість
Економлячи на вартості, чи не втрачаємо в продуктивності? Тут огляд 9 моделей.
Який комп’ютер купити дитині для школи — 5 ключових факторів правильного вибору
Вимоги: щоб справлявся з навчальними завданнями та підходив для розваг. Розглянемо 5 аспектів.
Зволожувач повітря — користь і шкода за 7 критеріями
Обговорюємо «підводні камені» зволожувача. Ви з нами?
Яка пральна машина краще Samsung чи Bosch — зіставляємо 5 параметрів
Німецький і південнокорейський виробники надійні та невибагливі. Але є нюанси. Ось їх піднаготна.
Порівняння камер смартфонів та фотоапаратів — 3 базові критерії
Настав час визначитися — портативність чи оптична перевага!
Немає коментарів