Зміст статті
Для дизайнера планшет рівносильний купівлі ПК для геймера та вудки для рибалки. Від різноманітності залишається лише хапатися за голову, але ми знаємо, як вирішити ситуацію. Ось вам ТОП 10 графічних планшетів від провідних виробників. І більшість із них далеко не за всі гроші світу. Читайте та вибирайте!
У планшеті від бренду Huion використовується перо без заряджання, на відміну від більшості пристроїв. Користувач зможе його налаштувати під себе та відрегулювати для роботи лівою рукою.
Широка область для малювання (10 x 6.25 дюйма) не обмежує рухів. Поверхня пристрою текстурована для кращого контролю над малюванням. Що стосується чутливості, рівень 8192 стандартний для більшості стилусів і анітрохи не поступається Apple Pencil. Додатково можна налаштувати чутливість пера залежно від звички сили натискання своєї руки.
Дизайн планшета справляє враження надійного пристрою. Хоча він пластиковий. Однак вартість цілком виправдана — варіюється в діапазоні до 5000 грн.
Дротове підключення іноді заважає комфортній роботі, оскільки кабель плутається під рукою.
Цей надійний та функціональний пристрій оцінять новачки, які пробують себе у графічному дизайні.
Моделі, варті уваги: Рейтинг 10 планшетів для простих і ускладнених завдань
WACOM Intuos S потрапила до рейтингу графічних планшетів для малювання через оптимальне співвідношення ціни до якості. Модель підходить для початківців не тільки завдяки бюджетності, а й простоті використання. Вона сумісна з більшістю графічних програм.
Виробник пропонує Intuos S у двох конфігураціях:
Другий варіант зручніший, якщо гаджет доведеться носити з собою. За розміром він як стандартна книга — 7.9 на 6.3 дюйми.
Дряпається. І це помітно.
Пристрій простенький, як з ним працювати — інтуїтивно зрозуміло. Розберуться навіть діти.
Цікаве порівняння: Що краще OLED або QLED: 5 відмінних параметрів
Модель схожа на лінійку WACOM, тільки в рази дешевша за вартістю. В межах 2000 гривень. Це один з найбюджетніших графічних планшетів з пером без підзарядки та великою областю для малювання.
Він сумісний з популярними програмами для малювання та редагування, офісними програмами та іграми. Його зручно налаштовувати, хоча відсутність клавіш швидкого доступу може стати недоліком для професійних редакторів. Однак функціональність пера перекриває цей нюанс.
Перед підключенням пристрою потрібно встановити драйвери, що відповідають операційній системі. Далі залишається лише оцінити можливості планшета, зокрема 8192 рівні тиску. У ньому екран оснащений роздільною здатністю 5080 LPI, що дозволяє точно малювати та редагувати найдрібніші деталі, працювати зі змішуванням кольорів та товщиною контуру в кожному конкретному фрагменті малюнка.
Попри пару мінусів, у заданому ціновому сегменті пристрій сміливо обганяє своїх конкурентів.
Аналізуємо: Рейтинг процесорів ноутбуків: 5 свіжих моделей провідних брендів
На звання кращого графічного планшета ця модель претендує через ідеальний баланс між характеристиками та виконанням. Якість збірки відразу впадає в очі й підтверджується при першому ж дотику:
Налаштування інтуїтивно зрозумілі, гарячі кнопки просто регулювати під себе. Висока роздільна здатність 5080 LPI дозволяє детально проробляти нюанси на екрані. Так зручно та легко ще ніколи не бувало.
Ідеальну картинку сприйняття порушує лише вартість планшета — понад 13 000 грн. Для любителів такий прайс звичайно ж видасться захмарним.
Планшету такого рівня не дістає конекту через Bluetooth. Це зробило б його використання у рази комфортнішим.
Варто придивитися: iPad для малювання: який вибрати серед 5 найкращих моделей
Intuos Pro M настільки чуйний, що здається, ніби малюєш на папері. Поверхня екрана відрізняється чітко-грубою обробкою, що дозволяє дизайнерам малювати з точністю, неможливою для звичайного планшета.
Товщина корпусу всього 8 міліметрів, аксесуар приємно відчувається в руках і відмінно підходить для роботи на вазі. Нижня панель виконана з металу з двома великими прогумованими ніжками. А передня поверхня, чутлива до натиску, — із пластику.
Що стосується управління, на передній панелі розташовані 8 клавіш, що настроюються. Відрегулювати команди можна за допомогою програми Wacom Desktop Center. Сенсорне кільце з центральною кнопкою може бути налаштовано на чотири функції. Наприклад, можна відрегулювати розмір пензлів у фотошопі.
Єдиний аспект, при бездротовому підключенні при введенні є маленька затримка.
Пристрій розрахований для професійного малювання. У ньому реалізовано багато функцій та високу якість виконання.
Читайте: Фітнес-браслет чи смартгодинник: 10 основних відмінностей
Комплектація KAMVAS PRO 16 вражає: є рукавичка для художників, підставка для пера з 10 наконечниками, серветка для очищення панелі, адаптер живлення та перо без батарейок.
Порівняно з попередньою HD-версією, виробник оновив модель за кількома параметрами:
HD версія Huion Kamvas 16 Pro | Обновлений Kamvas Pro 16 4К | |
Вага | 1.35 кг | 1.28 кг |
Діагональ | 15.6 дюйма | 15.8 дюйма |
Робоча область | 345 х 194 мм | 345.6 x 194.4 мм |
Як стилус використовується оновлене перо з технологією Huion PenTech 3.0. Для любителів стандартних відчуттів є пластикові наконечники, що створюють плавні контактні штрихи. Якщо поекспериментувати з фетровими наконечниками, кожен штрих буде більш текстурованим.
Пристрій дорогий, а дозволу 4К та сенсорного управління в ньому немає.
Deco Pro M за чудовий дизайн був відзначений окремою нагородою. У нього матовий чорний корпус з вкрапленнями сріблястого кольору, зручно і симетрично розташовані кнопки, покриття антивідблиску, відсутність люфтів і скрипів. Все це робить планшет приємним не лише для очей, а й для використання.
Щоб робота більше була схожа на малювання по паперу, екран має текстуровану поверхню. Це створює невеликий опір і робить управління стилусом зручнішим.
За точністю, рівнем чутливості та відгуку, перо дійсно наближено до професійного. Враховуючи, що вартість пристрою не перевищує 6 000 грн, така якість стає очевидною перевагою, а не належною характеристикою.
Програмне забезпечення не дуже добре інтегроване, особливо Mac.
Крім екрана на 11х6 дюйми, виробник пропонує модель трохи менше — розміром 9×5 дюйми. Планшети трохи відрізняються вартістю, в іншому вони ідентичні.
У рейтингу графічних планшетів Huion Inspiroy Ink H320M відносно бюджетний, при цьому функціональний та зручний у використанні. Дизайн простенький: робоча частина, шість клавіш швидкого доступу зліва. Для шульги положення планшета можна поміняти на 180° або виставити додаткові налаштування в програмному забезпеченні.
Приємний штрих у дизайні — петелька для пера. Коли пристрій не використовується, стилус можна зафіксувати у петлі. Це зручно, особливо якщо брати гаджет із собою. На робочому столі будинку стилус можна залишити у підставці, яка йде в комплекті.
Задню панель пристрою можна використовувати як блокнот для нотаток, які потім стираються за допомогою єдиної кнопки збоку. Опція особливо зручна для малюнків.
Продуктивний та функціональний. Викликає схвалення професійних дизайнерів.
Від цього пристрою віє надійністю. У ньому не помічені люфти, скрипи та прогини.
Екран планшета ламінований, що надає йому приємної матової поверхні та приховує відблиски від навколишніх джерел світла. Це ідеально підходить для професійного малювання.
Повне ламінування також додає природні відчуття при використанні, допомагає усунути паралаксний (такий, що чергує) розрив між місцем торкання кінчиком пера і місцем відображення курсора під ним. Матриця IPS 1080p забезпечує точність кольору 127% sRGB, гарантуючи чіткість зображення та збереження насиченості кольорів у разі друку.
Пристрій поставляється в 4-х кольорах: рожевому, блакитному, зеленому та чорному. Виробник встановив однакову вартість для всіх відтінків, а значить користувачам не потрібно переплачувати за колір, що сподобався.
Звичайно, професіонали знайдуть кілька недоліків у цьому пристрої, але для любителів XP-Pen Artist 12 стане ідеальним інструментом для творчості.
Цей 16-дюймовий пір’яний планшет може запропонувати буквально все, про що тільки може мріяти профдизайнер. Він оснащений екраном з високою роздільною здатністю 4K, бездротовим стилусом (батарейки не йдуть у комплекті), вбудованими кнопками швидкого доступу та Multi-touch. За додаткову плату можна придбати ще й підставку, яка підвищить зручність роботи.
Оскільки Cintiq — незалежний монітор, все, що працює на комп’ютері, також відображатиметься на екрані планшета. Такі програми, як Photoshop або будь-які художні програми для Windows або Mac працюють бездоганно і дають користувачеві величезний простір для творчості.
Поверхня для малювання тут — травлене скло. На відміну від пластикової плівки, яка швидко зношується у більшості графічних планшетів, скло практично вічне. До того ж травлена поверхня дає тактильне відчуття малювання на папері. Також відсутній візуальний люз, який у деяких пристроях виникає між поверхнею та екраном під нею. Там, де перо торкається екрана, видно чіткий штрих.
Звичайно, за функціональність та можливості доведеться добре заплатити. Wacom Cintiq Pro touch 16 обійдеться у немислимі 64 000 грн, але для професіонала це знахідка.
Вартість понад 60 тисяч гривень.
Ціна — єдиний мінус пристрою. Інші параметри бездоганні.
Якщо тільки починаєте переходити на цифрове малювання, не варто відразу брати пристрій із безліччю опцій та за величезні гроші. Простий і функціональний пристрій для початківців в самий раз. Сподіваємось, огляд допоможе підібрати ідеальний планшет під свої запити.
Вам сподобалася стаття?
Топ - 10 новин
Останні новини
Який фотоапарат краще купити фотографу-початківцю — 6 критеріїв вибору
Оптимально, коли технічні можливості камери на одному рівні з навичками користувача. Занадто складну техніку брати новачкові не варто. Функціонал бюджетних моделей теж дозволяє робити знімки виняткової якості, при цьому не доводиться занадто витрачатися при покупці.
Як скинути пароль Windows 11 або замінити на новий — 6 варіантів
Зникнення пароля — не вирок операційній системі. Існує кілька методів оминути авторизацію. Із завданням можна впоратися, навіть якщо немає відповідей на контрольні запитання та контактів для отримання коду безпеки.
ТОП 10 електричних варильних панелей — огляд та поради щодо вибору
Допоможемо розібратися в різноманітності пропозицій та вибрати оптимальне рішення для своєї кухні.
Олива з молібденом — плюси та мінуси, 6 аргументів «за» і «проти» застосування
Його розглядають як спосіб поліпшити роботу двигуна і продовжити термін коштом антифрикційної добавки. Розберемося, як саме молібден впливає на мотор, які дає переваги та таїть недоліки.
Як перевірити кросівки Адідас на оригінальність — 5 порад
Варто прочитати, щоб не потрапляти на виверти шахраїв.
ТОП 9 телефонів до 10000 грн — чи виправдовують вони свою вартість
Економлячи на вартості, чи не втрачаємо в продуктивності? Тут огляд 9 моделей.
Який комп’ютер купити дитині для школи — 5 ключових факторів правильного вибору
Вимоги: щоб справлявся з навчальними завданнями та підходив для розваг. Розглянемо 5 аспектів.
Зволожувач повітря — користь і шкода за 7 критеріями
Обговорюємо «підводні камені» зволожувача. Ви з нами?
Яка пральна машина краще Samsung чи Bosch — зіставляємо 5 параметрів
Німецький і південнокорейський виробники надійні та невибагливі. Але є нюанси. Ось їх піднаготна.
Порівняння камер смартфонів та фотоапаратів — 3 базові критерії
Настав час визначитися — портативність чи оптична перевага!
Немає коментарів