Зміст статті
У нульових роках телефони позиціювалися як «мрія для НЕЇ» або «для справжнього НЬОГО». Тепер же їх випускають без прив’язки до гендеру. Втім, знайти найкращі телефони для дівчат це не завадить, тому що вони відрізняються своєю елегантністю.
Ось ТОП 10 жіночих смартфонів — як флагманів, так і ультра бюджетних — від яких захоплює дух, дивлячись на оснащення та характеристики.
Корисно: Як знімати таймлапс на телефон: 9 кращих додатків
Бюджетний телефон з усім необхідним для користування. Тут хороша квадрокамера, NFC та велика батарея. Xiaomi Redmi 9 акуратний та практичний. Випускають в 3 кольорах — темно-сірий, синій та зелений. З ним можна забути про чохли — корпус пластиковий, шорсткий, на ньому не помітні відбитки та пил.
Екран — IPS-матриця з FullHD-якістю, покрита ударостійким склом Gorilla Glass 3. Щільність пікселів — 395 ppi, завдяки чому картинка буде виглядати цілісно, без окремих пікселів.
Основна камера йде великим блоком з 4 модулів:
Максимальна роздільна здатність відеознімання — FullHD з частотою 30 кадрів в секунду (fps). Стабілізації та перемикання на широкий кут під час фільмування немає. Для бюджетних смартфонів таке урізання додаткових «фішок» є нормою. Зате звук чистий настільки, що створюється відчуття запису на окрему «петличку».
У селфі-камери один модуль розміром 8 Мпікс та світлочутливістю 2.0. Картинка гарна, штучний інтелект навчився розмивати задній фон, не зачіпаючи волосся та інші дрібні деталі.
Залізо — топ за свою ціну. Працює смартфон на чіпі Mediatek Helio G80. Залежно від версії, обсяг оперативної пам’яті коливається від 3 до 6 Гб. Розмір сховища варіюється між 32, 64 та 128 Гб.
Місткість акумулятора — 5020 мАг, яких завдяки простій апаратній складовій вистачає на 2 дні користування. Швидка зарядка дозволить за 2 години наситити мобільник під зав’язку.
Зміни потрібні нашим серцям: Як змінити оператора, не змінюючи номер телефону: 4 ступені до успіху
На кінець 2021 року — найбільш бюджетний та мініатюрний айфон. Зовні він практично не відрізняється від iPhone 8, залізо у нього потужне — процесор A13, як в iPhone 11. Він може знімати відео в 4К з FPS 60 та працювати в «портретному» режимі навіть з однією камерою.
Дизайн у SE 2020 ідентичний iPhone 8 — ті ж широкі рамки та сканер відбитку пальців внизу. Чохли з 8-го айфона сидять на телефоні, як влиті! Це вдале рішення.
Дисплей пристрою — 4,7 дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 1334х750. Щільність пікселів в межах 320-330 ppi, але через розміри екрану це не відчутно в роботі. Баланс кольорів хороший. При включеному TrueTone, телефон автоматично підлаштовує яскравість і теплоту під навколишнє середовище. Також можна включити режим Night Shift, який буде «теплити» картинку вночі, що допоможе швидше заснути завдяки мінімізації «блакитного світіння».
Камера iPhone SE 2020 без вишуканих особливостей, але з класичною якістю Apple. Характеристики основного модуля такі ж, як і в iPhone 8 — об’єктив на 12 Мп з чутливістю до світла 1.8. Всупереч відсутності додаткових камер, добре розпізнає передній та задній фон. Також є режим «портрет», який відмінно зчитує людину і додає ефекти. А ось нічного режиму немає — в сутінках доведеться користуватися додатковим освітленням.
Максимальна якість відеознімання — 4К з FPS 60. І це чудова новина для блогерів, адже тепер не треба платити $ 700-800 за топову Apple-якість. Фронтальна камера рівно така ж, як в iPhone 8 — на 7 Мп з апертурою 2.2 Знімає ролики в FullHD, у вбудованій камері працює з режимом «Портрет», автофокус хороший.
Єдиний істотний недолік пристрою — скромна батарея в 1821 мАг. І якщо в 8-му айфоні такої батареї вистачало на 1,5 дня, то з потужностями A13 доводиться задовольнятися 7-8 годинами роботи в телефоні. Або добу, якщо юзати його не довше ніж чотири години. Рятує ситуацію швидка зарядка. За 40 хвилин iPhone SE 2020 наповнюється до 80% заряду, а до 100% доходить за 1,5 години.
Потужні малюки: Кращі компактні смартфони: топ 5 моделей
Зовні телефон відрізняється від минулої серії (A50). Змінився модуль основної камери. Фронталка тепер вмонтована в бублик, а не в «крапельку». Є вибір між блакитним та білим смартфоном.
Рамки дисплея надтонкі, а це робить візуально його 6,5 дюймову Super AMOLED матрицю практично безмежною. Якість картинки — 2400х1080. Якщо є охота, можна змінювати обхват кольорів:
У першому режимі екран піде в легкий «холодок» — світлова температура становить 7000К. Блок камер складається з 4 об’єктивів.
Знімає ролики в 4К з FPS 30. Є нічний режим, макро-, таймлапс та слоу-мо. Фронталка на 32 Мп з параметром чутливості до світла 2.2 Це дозволить зловити навіть найбільш дрібні деталі, показати кожну вію, якщо фотографувати на передню камеру. Задній фон розмиває на «4 з 5» — дрібні недоліки присутні, проте на фотографіях в соцмережах їх непомітно.
Серце Galaxy A51 — 8-ядерний проц Exynos 9611. Оперативка на 4, 6 або 8 Гб, в залежності від моделі. Основне сховище на 64 або 128 гіга. Його можна розширити за допомогою SD-карти до 512 Гб, та вивантажувати фото і відео саме туди. Таких характеристик достатньо як для ігор на середньо високих параметрах, так і для роботи з фото і відео.
Автономність у мобільного хороша. Велика батарея на 4000 мАч в комбінації з залізом «середньої прожерливості» дозволяють отримати хороші результати: в тесті PCMark він витримав близько 10 годин. В реальності його вистачить на 1,5-2 дня при використанні 4-6 годин за день.
Читайте також: Як прибрати подряпини з екрана телефону: 5 кращих прийомів
У смартфона Huawei красивий фірмовий градієнт на задній кришці. Це чіпляє погляд. Huawei P40 Lite є в 4 кольорах: чорний, пильно-сірий, рожевий та смарагдовий. Рамки навколо дисплея є, проте вони не товстелезні. Фронтальна камера сховалася в лівому верхньому кутку — справжній подарунок для хейтерів «моноброві».
Дисплей добротний — IPS-екран на 6,4 дюйма із FullHD-якістю. Щільність — 398 PPI, що є нарівні з більш крутими моделями. Екран мобільника має 2 режими — класичний та насичений. У цьому він встигає за трендами, що задали Самсунг. І в другому режимі кольору стають насиченими, як в AMOLED-екранів. Правда P40 Lite, як і у Galaxy A51, при цьому режимі дисплей йде в легкий холодок, що виправляється ручним налаштуванням.
Хуавей славиться хорошими фото навіть в бюджетних пристроях, цей мобільник не виняток.
Режим «AI Ultra Clarity» робить знімки з най вищою деталізацією, проте підходить тільки для статичних об’єктів. Фільмування одного кадру може зайняти 2-5 секунд. PRO-режим дозволяє налаштувати ISO, баланс білого, витримку та багато іншого. Нічний режим опрацьовує деталі навіть в присмерку. Він краще «виправляє» фото з тьмяним рівномірним освітленням, ніж з яскравими точковими світильниками.
Працює смартфон на базі HiSilicon Kirin 810. Допомагають в роботі йому 6 Гб ОЗУ та 128 Гб сховища. З огляду на цінник пристрою — це вау-характеристики. Сканер відбитків зачаївся на кнопці включення, помилкові спрацьовування відсутні.
Більшість важливих додатків та месенджерів знаходяться в магазині AppGalery, так що більшість користувачів практично не відчують різниці. Якщо відсутність GooglePay не критична — модель заслуговує на увагу.
Батарейка порадує тих, хто постійно сидить онлайн — 4200 мАг з можливістю швидкої зарядки до 70% за пів години дозволять сидіти онлайн 24/7 без будь-яких незручностей. У звичному режимі використання (2-3 години онлайн, 40-70 хвилин дзвінків та 1-2 години ігор), телефон з легкістю проживе 1,5-2 дня.
До слова: Як перенести фото з телефону на комп’ютер через Bluetooth: 4 кроки до успіху
Samsung вирішили не «вигадувати велосипед», і створили гарний та функціональний мобільник. У Galaxy M11 3 відтінки — чорний, фіолетовий та бірюзовий. Корпус з матового пластику, не вислизає з рук.
У телефона PLS-дисплей на 6,4 дюйма зі скромною по сьогоднішнім міркам HD-якістю. Кути огляду хороші, білий не холодить при бічному перегляді, контрастність помірна.
Камера проста, але для базових задач її 3 модулів цілком достатньо:
Знімки виходять чисті, з яскравими кольорами, які не йдуть в «кислотність», а залишаються цілком природними. Деталізація середньо-низька, що очікувано для матриці цієї цінової категорії. І хоч макромодуля тут немає, якщо для користувача допустимо зняти об’єкт з відстані 15-20 см, то з макро впорається також головна камера.
Максимальна якість відео — FullHD з 30 FPS. Звук середній, для відеоконференцій достатньо, а от для фільмування блогів може виявитися слабкуватим. Фронталка знімає на 8 Мп та фільмує в тому ж Full HD, що й основний модуль.
Продуктивність у M11, як для бюджетного телефону, дуже навіть хороша — в справу вступає процесор Snapdragon 450 з його 8 ядрами та 3 Гб оперативки. Правда вбудованої пам’яті тут замало — всього лише 32 Гб, чого достатньо для десятка базових додатків. Музику та фото доведеться зберігати на microSD-флешку.
Зате батарейка тут — монстр! Цілих 5000 мАг перетворюють Galaxy M11 в справжнього довгожителя: витримає до 30 годин розмов, 15-18 годин перегляду відео або 12-15 онлайн. У звичайному житті його легко вистачить на 2 дні роботи.
Складний вибір: Що краще: iPhone або Samsung — який із 2 смартфонів вибрати?
Смартфон середнього класу з незвичним блоком камер. Об’єктиви різного розміру сховалися в маленькому квадраті. Скан відбитків пальців зручний, а штучний інтелект робить з фото справжню магію!
Корпус телефону — пластмасовий. Redmi Note 10 представлений в 3 кольорах — чорний, білий та зелений. У всіх них є вигравіюваний візерунок, який добре видніється при потраплянні світла на кришку. Фронталка сховалася в маленькому бублику по центру дисплея.
Дисплей телефону — 6,43 дюймовий Super AMOLED з роздільною здатністю 2400х1080. Подібні екрани видають картинку насичених відтінків. Тим, хто хоче трохи приглушити кольори на дисплеї, варто скористатися режимом «стандартний». Тоді обхват кольорів стане схожим на IPS-дисплеї.
ШИМ-мерехтіння (ледве видимі смужки при низькій яскравості) присутні — це загальний недолік більшості AMOLED-дисплеїв. У деяких людей це може викликати біль в очах та головний біль. Згодом виробник обіцяє випустити функцію «DC Dimming», що допоможе знизити частоту мерехтіння.
Основна камера у Redmi Note 10 виконана незвично, хоч і складається зі звичних 4 модулів:
У сонячну погоду виходять знімки з відмінною чіткістю. У похмуру існує ризик отримати недоекспоновані знімки. При нічному зніманні потрібно бути готовими до сильної роботи шумодава — іноді знімок може «милити».
Максимальна якість фільмування на основній камері — 4К зі швидкістю 30 к/сек. У фронталки 13 мегапікселів, що дозволяє знімати ролики в FullHD-якості.
Основа Redmi Note 10 — процесор Snapdragon 678. Його створювали для телефонів «середньо-низького» бюджету. В базових завданнях працює добре, нарікань немає. Також телефон присутній в 3 варіантах пам’яті ОЗУ і ПЗУ: 4/64, 4/128 і 6/128. По можливості краще брати моделі на 128 Гб. Їх вистачить на кілька років і без додаткової флешки. Майбутнім власницям смартфона на 64 Гб краще відразу прикупити microSD-флешку для збереження фото і відео. NFC відсутній — так що для безконтактних платежів телефон не підійде.
Батарейка хороша — 5000 мАг поки що є навіть не у всіх флагманів. Залізо у телефона середнє (не перевантажує акумулятор тисячами завдань), тримає заряд досить довго. При перегляді роликів в онлайн, його вистачає на 12-14 годин. І до 3 діб, якщо використовувати гаджет суто як «дзвонилку» і годинник. Мобільний підтримує швидку зарядку на 33 Вт — йому вистачить пів години на зарядці, щоб поповнити батарейку на 50%.
Корисна інформація: Як перенести фото з iPhone на комп’ютер за 7 хвилин
У бюджетника величезний екран, гарні кольори. На вибір є глянцеві переливи зеленого і чорного. Квадрокамера P Smart 2021 має наступні характеристики:
Вдень знімки чіткі, практично на рівні флагманів. Включивши нічний режим, знімки, зроблені в сутінках, також порадують своєю якістю. Правда стояти на них доведеться статично, камері потрібно пару секунд на «подумати». Фронталка сховала в собі модуль на 8 Мп — фотки виходять чудовими та з мінімальною обробкою. Обидві камери знімають ролики в FullHD-якості з FPS 60. А цифрова стабілізація дозволить фільмувати для свого блогу на бігу.
Місткості на 5000 мАг вистачить на 10-12 годин роботи в інтернеті, 15-17 годин для перегляду кіно або на 2-3 дні роботи у звичному режимі (годину ігор та дзвінків, 2-3 години онлайн в соцмережах та браузері). Підтримується швидка зарядка на 22,5 Вт — через 1,5 години батарейка буде «ситою».
Докладний огляд: Huawei P Smart 2021: огляд і 8 акцентів на головне
Oppo Reno5 Lite виглядає акуратно зі своїм приємним градієнтом. Навіть в «чорній» моделі є повний градієнт від білого до опівнічної тиші. Завдяки такому переходу кольорів, відбитки пальців стають менш помітними навіть на глянцевій панелі без чохла.
Дисплей — AMOLED на 6,43 дюйма. Роздільна здатність екрану — 2400х1080 пікселів. Рамки тонкі, максимальна яскравість доходить до 600 ніт, так що з мобільним можна працювати навіть під сонцем. ШИМ починає проявлятися тільки після зниження яскравості до 25% та нижче, тому він підійде для чутливих людей. Передача кольору середня — для дизайнерів не підійде, а от іншим досвід використання не зіпсує.
Блок камер трохи підноситься над кришкою. Якщо любите класти телефон «екраном вгору» — доведеться купувати чохол. Інакше телефон може ковзати по столу. Характеристики модулів в дусі 2021 року:
Знімає відео аж до 4К зі швидкістю 30 кадрів в секунду. При зниженні якості до FullHD може фільмувати аж зі 120 FPS. Така фішка знадобиться любителям легкого слоу-мо. Навіть при уповільненні руху об’єктів, усі переміщення в кадрі будуть плавними.
Виробник вибрав нічний режим фільмування Oppo Reno5 Lite як головну перевагу смартфона. І він тут не збрехав! Якість фотографій в сутінках дійсно на рівні флагманів і на голову вище колег по бюджету. Більш того, нічний режим працює навіть з ультрашироким кутом знімання!
Працює Oppo Reno5 Lite на базі MediaTek Helio P95, а 8 Гб оперативки та 128 гігабайтів вбудованої пам’яті здолають будь-яке завдання — будь-то катка в Fortnite, складання квартального звіту або фільмування ролика в Тік-Ток. Для тих, кому і цього здасться мало, можна використовувати будь-яку microSD флешку до 256 Гб.
Батарея стандартна — 4310 мАг. Але виробник знайшов вихід «продовжити їй життя». Увімкнувши «Нічний режим» акумулятора, мобільник починає самостійно стежити за витратами енергії. Завдяки цьому, за ніч телефон просідає всього лише на 2-3%. Також смарт підтримує швидку зарядку на 30 Вт. За годину телефон заряджається на всі 100%.
Музика в нашому серці: Кращі музичні плеєри для Android: топ-10
Саме цей малюк став одним з перших трендсеттерів бюджетних смартфонів зразка 2020-2021 року. Блок камер розташований у верхньому лівому кутку, а на самому корпусі знаходиться красивий градієнт. Фронталка сховалася в маленькому бублику по центру.
Контент на Galaxy A71 можна споглядати на великому AMOLED-дисплеї розміром 6,7 дюйма. Роздільна здатність — 2400х1080 точок, що вкладається в FullHD-стандарт, який трохи витягли, створивши співвідношення 20:9. Кольори передає природно, без типових для багатьох AMOLED-екранів «кричущого неону».
Камери розташовані незвичайним L-подібним блоком на окремому майданчику:
Передня камера має на борту 32 МП з чутливістю до світла 2.2 та ефектом боке. Цих камер вистачає для будь-яких завдань — від відеочатів до створення ютуб-роликів. Завдяки поліпшеному макромодулю (зазвичай в бюджетники ставлять матрицю на 2 Мп), телефон відмінно знімає навіть з відстані в 4-5 см.
Точність розмиття можна налаштувати вже після знімання: цю фішку Samsung взяли у режиму «Портрет» в iPhone. Ультраширокий модуль зрідка «грішить» викривленням кадру по краях — це потрібно враховувати при створенні знімків. Присутній нічний режим, який допомагає «вичавити максимум» навіть з самого темного оточення на фото. Максимальна якість фільмування в обох модулях: 4К з частотою зміни кадрів 30 без стабілізації. Знизивши її до FullHD, можна включити стабілізацію та записувати ролики майже не на бігу.
Galaxy A71 обладнаний чипсетом Snapdragon 730, 6 Гігабайтами оперативки та 128 Гігабайтів вбудованої пам’яті. Якщо є бажання, сховище можна розширити за допомогою флешки. NFC-модуль працює без нарікань.
Місткість акумулятора — 4500 мАг. Навіть при перегляді онлайн-відео в FullHD він витримує 11-12 годин. При більш скромному сценарії користування 1,5-2 дня без зарядки гарантовані.
Цікаво: На телефоні зникла клавіатура: 7 варіацій розв’язання питання на Android
Саме цей телефон у 2019 році ввів в моду багатомодульні блоки камер та показав крутість ультрашироких лінз. Тут є «нічний режим» та «мега-ширік», які, завдяки 11-му айфону стали необхідністю. У 2021 році він перейшов в середньоцінову категорію та став доступний ще більшій кількості людей. Тому обов’язково придивіться до цього девайсу!
Екран — класична IPS Retina з діагоналлю 6,1 дюйма та монобровою, куди сховалася фронталка та FaceID (що розпізнає обличчя навіть вночі). Роздільна здатність дисплея — 1792х828, чого достатньо для більшості побутових завдань. TrueTone (можливість підлаштування температури кольору та яскравості під оточення) працює блискавично. Дизайнери можуть відключити цю функцію в один свайп — тоді відтінки не будуть спотворюватися. Обхват кольорів дорівнює палітрі sRGB, так що відтінки будуть передаватися реалістично, без посилення насиченості.
У 11-ого айфона дві камери — хоч це здається базовою необхідністю, проте за часів прем’єри телефону це був справжній прорив. Якість знімання на високому рівні, бо ПО Apple завжди вміло робити чудеса.
Телефотолінзи тут немає — її вибрали як бонус для iPhone 11 Pro. Смарт видає прекрасні знімки днем і в сутінках. А при увімкненому «нічному режимі» у користувача з’являється можливість робити фото підвищеної чіткості, де навіть світло одинокого ліхтаря достатньо яскраве для освітлення робочої сцени.
Фронтальна камера за якістю така ж, як в iPhone XR — 12 Мп. Правда тепер вона стала трохи ширше, і в кадр поміщається більше об’єктів. Плюс з’явилася можливість записувати ролики в 4К з FPS 60. А любителі уповільнених відео тепер можуть робити слоуфі — уповільнене селфі.
Продуктивність в айфонів, як завжди, на висоті. Працює iPhone 11 на тому ж процесорі, що і SE 2020 року — Apple A13. Оперативки тут 4 Гб, а сховище є на 64, 128 та 256 Гб. Можливість розширити пам’ять флешкою відсутня — можна тільки збільшити розмір iCloud до 2 ТБ за $0,99 на місяць.
Батарейка всередині цього пристрою середня — 3110 мАг. І хоч у світі Android-смартфонів такі цифри здаються незначними, відома «оптимізація iOS» дозволяє вичавити максимум зі своїх пристроїв, не ганяючись за цифрами. Телефон підтримує швидку та бездротову зарядки — в першому випадку 80% заряду він отримає за 30-40 хвилин у дроту.
Вибір серед кращих жіночих смартфонів величезний — на будь-який смак і гаманець. Щоб ви могли визначитися з відповідним для себе мобільником, ми зібрали характеристики вищеописаних пристроїв в підсумковій таблиці, проаналізувавши головне:
Параметр/Телефон | Xiaomi Redmi 9 | iPhone SE 2020 | Samsung Galaxy A51 | Huawei P40 Lite | Samsung Galaxy M11 | Xiaomi Redmi Note 10 | Huawei P Smart 2021 | Oppo Reno5 Lite | Samsung Galaxy A71 | iPhone 11 |
Діагональ | 6,53 | 4.7 | 6.5 | 6.4 | 6.4 | 6,5 | 6.67 | 6.43 | 6,7 | 6,1 |
Тип дисплею | IPS | IPS Retina | Super AMOLED | IPS | PLS | IPS | IPS | AMOLED | Super AMOLED Plus | IPS Retina |
Роздільна здатність | 2340 х 1080 | 1334 х 750 | 2400 х 1080 | 2310 х 1080 | 1560 х 720 | 2400 х 1080 | 2400 х 1080 | 2400 х 1080 | 2400 х 1080 | 1792 х 828 |
Чипсет | MediaTek Helio G80 | Apple A13 | Exynos 9611 | Hisilicon Kirin 810 | Snapdragon 450 | MediaTek Dimensity 700 | HiSilicon Kirin 710 | Mediatek Helio P95 | Snapdragon 730 | Apple A13 |
Оперативка, Гб | От 3 до 6 | 3 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 8 | 6 | 4 |
Вбудована пам’ять Гб | Від 32 до 128 | Від 64 до 256 | 128 | 128 | 32 | 64 | 128 | 128 | 128 | Від 64 до 256 |
Основна камера, Мп | 13+8+5+2 | 12 | 48+12+5+5 | 48+8+2+2 | 13+5+2 | 48+2+2 | 48+2+2+2 | 48+2+2+2 | 64+5+5+12 | 12+12 |
Фронтальна камера, Гб | 8 | 7 | 32 | 16 | 8 | 8 | 8 | 32 | 32 | 12 |
Максимальна якість відео | FullHD | 4К | 4К | 4К | FullHD | FullHD | FullHD | 4К | 4К | 4К |
Аккумулятор, мАг | 5020 | 1821 | 4000 | 4200 | 5000 | 5000 | 5000 | 4310 | 4500 | 3110 |
Швидка зарядка | Так | Так | Ні | Так | Ні | Так | Так | Ні | Ні | Так |
Габарити, мм | 163,32х77,01х9.1 | 138,4 х 67,3 х 7,3 | 158,5 х 73,6 х 7,9 | 159,2 х 76,3 х 8,7 | 161,4 х 76,3 х 10 | 161,8 х 75,3 х 8,9 | 165,65 х 76,88 х 9.26 | 160.1 х 73.2 х 7.8 | 163,6 х76 х7,7 | 150,9 х 75,7 х8,3 |
Вага, гр | 198 | 148 | 172 | 183 | 197 | 190 | 206 | 172 | 179 | 194 |
Жіночі телефони враховують всі потреби прекрасної половини людства. Тут вам елегантна зовнішність, яка підійде під Black Tie дрес-код. І потужність, якої вистачить для катки в стрілялку. Перечитайте ще раз статтю і вибирайте такий телефон, по якому «тьохнуло серце».
Буде коннект: Як під’єднати телефон до телевізора: ТОП 10 способів
Вам сподобалася стаття?
Топ - 10 новин
Останні новини
Який фотоапарат краще купити фотографу-початківцю — 6 критеріїв вибору
Оптимально, коли технічні можливості камери на одному рівні з навичками користувача. Занадто складну техніку брати новачкові не варто. Функціонал бюджетних моделей теж дозволяє робити знімки виняткової якості, при цьому не доводиться занадто витрачатися при покупці.
Як скинути пароль Windows 11 або замінити на новий — 6 варіантів
Зникнення пароля — не вирок операційній системі. Існує кілька методів оминути авторизацію. Із завданням можна впоратися, навіть якщо немає відповідей на контрольні запитання та контактів для отримання коду безпеки.
ТОП 10 електричних варильних панелей — огляд та поради щодо вибору
Допоможемо розібратися в різноманітності пропозицій та вибрати оптимальне рішення для своєї кухні.
Олива з молібденом — плюси та мінуси, 6 аргументів «за» і «проти» застосування
Його розглядають як спосіб поліпшити роботу двигуна і продовжити термін коштом антифрикційної добавки. Розберемося, як саме молібден впливає на мотор, які дає переваги та таїть недоліки.
Як перевірити кросівки Адідас на оригінальність — 5 порад
Варто прочитати, щоб не потрапляти на виверти шахраїв.
ТОП 9 телефонів до 10000 грн — чи виправдовують вони свою вартість
Економлячи на вартості, чи не втрачаємо в продуктивності? Тут огляд 9 моделей.
Який комп’ютер купити дитині для школи — 5 ключових факторів правильного вибору
Вимоги: щоб справлявся з навчальними завданнями та підходив для розваг. Розглянемо 5 аспектів.
Зволожувач повітря — користь і шкода за 7 критеріями
Обговорюємо «підводні камені» зволожувача. Ви з нами?
Яка пральна машина краще Samsung чи Bosch — зіставляємо 5 параметрів
Німецький і південнокорейський виробники надійні та невибагливі. Але є нюанси. Ось їх піднаготна.
Порівняння камер смартфонів та фотоапаратів — 3 базові критерії
Настав час визначитися — портативність чи оптична перевага!
Немає коментарів